Стратегічна сесія
Ми проводимо стратегічні сесії для менеджменту компаній та через інструменти фасилітації сприяємо пошуку та вибору рішень для досягнення цілей.
Вирішити, що не робити, так само важливо, як і те, що робити.
Стів Джобс
В чому особливість стратегічної сесії як бізнес-інструменту?
Стратегічна сесія є цінним інструментом при вирішенні задач і прийнятті рішень, які потребують залучення співробітників з різних департаментів та різних рівнів організаційної структури компанії.
Важливою складовою результативної стратегічної сесії є фасилітатор, який знаходиться в нейтральній позиції до озвучених учасниками ідей та рішень. Фасилітатором виступає коуч або бізнес-тренер, який володіє навичками групового коучингу та послідовно веде групу по етапах стратегічної сесії – від генерування ідей до формування плану конкретних дій.
Що дає менеджменту стратегічна сесія?
Стратегічна сесія дає менеджменту можливість генерувати ідеї та формувати рішення з використанням знань і експертизи своїх співробітників. Усі пропозиції по досягненню бажаних цілей проходять виважену різносторонню оцінку в ході сесії, що підвищує якість та релевантність ідей, які в подальшому трансформуються у план дій.
Це відбувається завдяки глибокому розумінню учасниками сесії процесів компанії, поточних викликів організації та особливостей продукту і галузі.

Стратегічна сесія дозволяє вийти на новий рівень розуміння бізнес-можливостей і варіантів їх реалізації та допомагає її учасникам стати рушійною силою змін в компанії.
В результаті залучення співробітників до розробки і прийняття рішень зростає мотивація і залученість команди на етапі впровадження змін та реалізації розроблених планів.

Хто приймає участь в стратегічній сесії?
В стратегічній сесії можуть приймати участь як співробітники, так і клієнти або партнери компанії. Склад групи формується в залежності від завдань, які будуть вирішуватися, та експертизи необхідної для їх вирішення. Також можуть бути залучені представники відповідних департаментів компанії та інші сторони, які будуть задіяні у подальшій реалізації прийнятого на стратегічній сесії плану дій. В ході планування стратегічної сесії ми можемо надати свої рекомендації щодо формування групи та кількості учасників, але рішення завжди залишається на розсуд замовника.
Скільки триває стратегічна сесія?
Стратегічна сесія, як правило, триває від одного до двох днів (8 – 16 робочих годин) в залежності від запиту та кількості учасників. Перед проведенням стратегічної сесії ми вивчаємо запит клієнта, формуємо та узгоджуємо із замовником детальний план і формат заходу.
В якому форматі проходить стратегічна сесія?
Стратегічну сесію проводять у виїзному або офісному форматах в залежності від запиту та побажань замовника. Виїзний формат передбачає зміну звичної локації і часто поєднується із командним відпочинком чи іншою активністю. Офісний формат стратегічної сесії проводиться в звичному для команди бізнес-середовищі.

Важливою умовою під час проведення стратегічної сесії у будь-якому форматі є можливість команди відлучитися від вирішення поточних операційних завдань для максимально сфокусованої роботи.
Хто проводить стратегічну сесію?
Стратегічну сесію проводить бізнес-тренер та сертифікований коуч-консультант Wiesbaden Academy, WIAT з багаторічним досвідом проведення стратегічних сесій та групового командного коучингу.
Замовляйте послугу і наші спеціалісти зв'яжуться з вами для обговорення ваших цілей та проектів у сфері HR