Організаційний коучинг
За допомогою коучингових програм та інструментів ми допомагаємо підсилити управлінські навички менеджерів в компанії і налагодити взаємодію в команді.
Ваше благополуччя залежить від ваших власних рішень.
Джон Д. Рокфеллер
Чому варто використовувати коучинг в управлінні компанією?
Коучинг дає можливість прийти до бажаних результатів швидше та ефективніше. Це відбувається за рахунок розширення цілісної картини сприйняття ситуацій і подій. Розуміння особливостей взаємодії з різними типами особистостей, аналіз першопричин перемог і непорозумінь команди, здатність до самоаналізу та рефлексії – все це відбувається за рахунок підняття рівня усвідомленості співробітників.
Використання коучингових інструментів в менеджменті допомагає вивести продуктивність команди і взаємодію її учасників зі стейкхолдерами на новий рівень.
Що дає організаційний коучинг менеджменту та команді?
Організаційний коучинг передбачає роботу з менеджментом і командою над вирішенням корпоративного запиту клієнта. Це відбувається за рахунок усвідомлення вже існуючих знань та досвіду, рефлексії та формування нових моделей поведінки співробітників з якими працює коуч. Накладання карти сильних сторін співробітників на їхні ролі в організації дає можливість підсилити команду та досягати кращих результатів у бізнесі.
Як ми проводимо організаційний коучинг в компанії?
Ми детально вивчаємо запит клієнта, поточну ситуацію та готовність впроваджувати зміни. Коли в нас є розуміння, що коучингові інструменти дійсно можуть створити цінність у вирішенні запиту – ми пропонуємо співпрацю. В інших випадках ми одразу повідомляємо клієнта про інші можливі інструменти, які можуть бути використані для досягнення цілей та бажаного результату.
З ким працює коуч в організації?
Цільова аудиторія організаційного коучингу – власники бізнесу та менеджери на різних рівнях організаційної структури компанії, рішення яких суттєво впливають на розвиток команд та бізнесу в цілому.
Скільки часу триває коучинг?
Тривалість роботи з коучем залежить від запиту замовника та кількості змін, які потрібно реалізувати в команді та компанії. Перед стартом роботи та після аналізу масштабу викликів та задач, коуч обов'язково надає орієнтовні терміни роботи для досягнення проміжних та кінцевого результатів.
Хто проводить коучинг?
Коучингові сесії проводить сертифікований коуч-консультант Wiesbaden Academy, WIAT з практичним досвідом управління командою та компанією.
Які стандарти коучингу в UniSkill?
В основі нашої роботи лежать міжнародні стандарти коучингу. Ми дбаємо про етику та несемо відповідальність перед клієнтом за запропоновані інструменти, дотримуємось конфіденційності та забезпечуємо безпеку корпоративної інформації.
Замовляйте послугу і наші спеціалісти зв'яжуться з вами для обговорення ваших цілей та проектів у сфері HR