Пошук персоналу
Ми здійснюємо пошук та підбір персоналу і формуємо ефективні команди для вашого бізнесу.
Талант — найголовніший пріоритет для керівника. Вам здається, що найважливіше — візія і стратегія, але насправді куди важливіше знайти правильних людей.
Андреа Юнг
В чому цінність якісно підібраної бізнес-команди?
Успіхи і досягнення будь-якої компанії є успіхами і досягненнями команди, яка розвиває бізнес і примножує його цінність. Саме люди та їхні вміння справлятися з викликами і завданнями бізнесу є одним із найцінніших ресурсів компанії. Якісно підібрана команда – це результат професійного пошуку і підбору необхідних фахівців за професійними та поведінковими компетенціями.
Як ми здійснюємо пошук та підбір співробітників?
Ми здійснюємо пошук і підбір персоналу, детально аналізуючи потребу і очікування компанії від майбутніх співробітників. Тільки після детального обговорення потреби і запиту наших клієнтів починається процес рекрутингу, що завершується наймом бажаного спеціаліста. Такий підхід дозволяє зменшити плинність персоналу і сформувати цілісну команду. У разі необхідності ми також допомагаємо керівникам проаналізувати і сформувати профілі посад та портрети ідеальних кандидатів.

В своїй роботі ми використовуємо найкращі світові практики Human Resources, заснованих на моделі HR-компетенцій SHRM. Дотримуючись високих стандартів HR етики, ми дбаємо про збереження і підсилення бренду роботодавця та репутації наших клієнтів.
Як проходить процес рекрутингу?
В процесі рекрутингу кожен кандидат проходить декілька етапів співбесід з нашими спеціалістами. Тільки після оцінки їхніх знань, навичок та компетенцій, відповідно до портрету бажаного кандидата, ми передаємо кандидатів на розгляд нашим клієнтам. Тому внутрішні співбесіди наших клієнтів проходять з найбільш релевантними кандидатами, які відповідають їхньому запиту.
Як відбувається координація співбесід з кандидатами?
Ми беремо на себе координацію всіх етапів співбесід та супутню комунікацію з кандидатами. Це значно мінімізує витрати операційного часу HR-спеціалістів та наймаючих менеджерів зі сторони наших клієнтів.
Хто надає зворотний зв'язок кандидатам?
Всі кандидати отримують від нас професійний зворотний зв'язок після кожної співбесіди. А наш дружній контакт з кандидатами дозволяє зберегти їхню лояльність до компаній роботодавців незалежно від результату співбесіди.
Замовляйте послугу і наші спеціалісти зв'яжуться з вами для обговорення ваших цілей та проектів у сфері HR