Огляд ринку праці
Ми проводимо огляд ринку праці та огляд ринку кандидатів для формування зовнішнього кадрового резерву організації та кращого розуміння компаніями привабливості своїх пропозицїй роботодавця.
Впроваджуй зміни до того, як будеш змушений це зробити.
Джек Велч
Чому для компанії важливо відстежувати зміни на ринку праці?
В умовах постійних змін на ринку праці для HR-функції компанії важливо регулярно слідкувати за динамікою і аналізувати тенденції цих змін. Це дає можливість вчасно реагувати і за потреби коригувати компенсаційну стратегію компанії, щоб мінімізувати вплив цих змін на процеси залучення й утримання найкращих спеціалістів.
Огляд ринку праці дає вичерпні відповіді на запитання, що зараз відбувається на ринку праці для конкретних сфер і позицій та допомагає компанії оцінити рівень конкурентоспроможності своєї пропозиції як роботодавця.
Як і в якому форматі ми проводимо огляд ринку праці?
Ми проводимо огляд ринку праці у різних сферах та огляд ринку кандидатів на конкретні позиції (long-list кандидатів) і надаємо детальний звіт замовнику відповідно до його побажань та потреб.

Огляд ринку праці
При проведенні огляду ринку праці ми досліджуємо актуальні пропозиції роботодавців для позицій із визначеним функціоналом і проводимо моніторинг побажань та очікувань кандидатів з необхідними знаннями і навичками для таких позицій. Це допомагає компаніям оптимізувати свою компенсаційну стратегію та фонд оплати праці і при цьому пропонувати конкурентні умови для співробітників.

Огляд ринку кандидатів
В ході дослідження ринку ми формуємо список (long-list) кандидатів з необхідним профілем та досвідом роботи для конкретної позиції в конкретному регіоні, які потенційно готові розглядати пропозиції про роботу. В цей список попадають тільки ті кандидати, які відповідають запиту клієнта і з якими наші спеціалісти особисто провели комунікацію.
Огляд ринку кандидатів дає можливість розширити зовнішній кадровий резерв компанії і збалансувати стратегії залучення, вирощування та аутсорсингу персоналу.
Коли потрібно проводити огляд ринку праці?
Огляд ринку праці доцільно проводити тоді, коли потрібно впровадити зміни в компанії або врахувати вплив зовнішніх змін на людський капітал в організації.
Як правило, компанії проводять його при змінах контексту, в якому вони функціонують. Сюди відносяться як внутрішні фактори – зміна бізнес- чи HR-стратегій, вихід на нові ринки, зміна внутрішніх моделей бізнес-процесів, оптимізація компенсаційної стратегії та фонду оплати праці та ін., так і зовнішні – зміни у конкурентному середовищі, глобальні світові і регіональні зміни на ринку праці, зміни в правовому і законодавчому полі та ін.
Що входить у наш звіт огляду ринку праці?
Звіт, як правило, містить інформацію про досвід роботи, заробітну плату та додаткові заохочення, формат та графік роботи, знання іноземних мов, готовність до релокації, контактну інформацію та ін.
Перед проведенням огляду ринку праці ми погоджуємо із замовником необхідний формат звіту та інформацію, яку він має містити.
Замовляйте послугу і наші спеціалісти зв'яжуться з вами для обговорення ваших цілей та проектів у сфері HR